english versionwersja polska bandcontactsmusic mp3medialinks
фото: Віталій Грабар
reviews
Термiн Бурдон означає постiйний звуковий тон на фонi мелодiї, частiше в музицi давнiй фольковiй або в будовi народних iнструментiв (дуда, лiра колісна, дримба etc.)

membershistory
2002

Після співпраці в гурті «Право на казку» Ростик Татомир і Олена Єременко організовують новий проект, який ставить собі за мету інтерпретувати етнічну музику. Перший склад: Олена Єременко - скрипка, Дмитро Іглін - альт, Дмитро Подолянчук - гітара, Ростислав Татомир - гітара, мандоліна, дарабука, дримба, Едуард Іванюшенко - перкусія, Юлiя Таранчук - флейта.

Перша з'ява на люди відбулася в ефірі радіо «Львівська хвиля» в імпрезі на Андрія 14 грудня, дебютний виступ - в рамках першого фестивалю середньовічної музики «Містерія» 18 грудня в храмі Св. Лазаря.2003

28 квiтня вiдбувся перший сольний концерт Бурдону в театрi Курбаса у Львовi. Була представлена програма під назвою «Втiклä», яка відображала захоплення скандинавською народною танцювальною музикою.

Юлiю Таранчук змінює Дарія Тихонова (флейта). Згодом під час виступу в клубі «Пікассо» до гурту приєднується Любомир Іщук (дарабука).2004

Едік з Ростиком знайомляться з дівчатами вокальної формації «Сонях», з якої згодом поцуплять вокалістку Оксану Гринько. Відтак в програмі з'являються українські пісні.

В арсеналі Бурдону з'являється новий інструмент бузукі, привезений Ростиком з Румунії. Після концерту в київському клубі «44» приєднання Тараса Драка (фідель) скеровує гурт до тіснішого зацікавлення музикою давньою. В репертуарі з'являються провансальські мелодії, французькі бурре та італійскі сальтарелло.

На фестивалі етнічної музики «Шешори» до складу гурту приєднується Михайло Качалов (фідель), в майбутньому постійний учасник гурту. З його приходом репертуар поповнюється угорськими та молдавськими танцювальними мелодіями.

Бурдон бере участь у люблінському фестивалі Mikołajki Folkowe (Люблін, Польща) на гала-концерті якого до гурту в якості спеціальних гостей приєднались Bartek Palyga і Rafal Maminski з варшавської формації Yerba Mater.2005

В театрі Курбаса гурт представляє нову програму, де опрацьовує народну музику карпатських регіонів. В програмі окрім румунських та угорських впливів з'явились гуцульські коломийки, русинські чардаші та лемківські балади.

Після виступу на фестивалі «Європа-Центр» в Раховi до складу долучився контрабасист Іван Огар.2006

В храмі Св. Лазаря у Львові Бурдон проводить 2 дні за роботою над записом свого першого альбому Re:Карпатія. Його виданням займалась київська рекордингова компанія Атлантік Рекордс. В записі як спеціальний гість бере участь Михайло Качалов.

На фестивалі Шешори Бурдон співпрацює з чеською відео-арт формацією Moire.

Бурдон спільно з петербурзькою групою Musica Radicum підготував програму європейської музики, яку представили в спільному концерті в музеї Гончара у Києві. Згодом ця програма за участю двох груп також буде представлена в Москві, в клубі Вереск.

Гурт опрацьовує нову різдвяну програму, яку записано і видано на диску Сам пан у злоті (Вам колядочка). Серед нових інструментів на диску можна почути телинку та ліру колісну.

Далі буде...


Браслеты бижутерия

Тортино