english versionwersja polska bandcontactsmusic mp3medialinks
press foto
© Juan Mora

1000 x 667px - rgb.jpeg - 260 KB
3000 x 2000px - rgb.jpeg - 1,60 MB

© Juan Mora

1000 x 667px - rgb.jpeg - 260 KB
3000 x 2000px - rgb.jpeg - 1,60 MB

© Juan Mora

1000 x 667px - rgb.jpeg - 290 KB
3000 x 2000px - rgb.jpeg - 1,51 MB

© Даша Русаненко

1000 x 600px - rgb.jpeg - 483 KB
2000 x 1200px - rgb.jpeg - 624 KB
3500 x 2110px - rgb.jpeg - 1,75 MB

pressfotovideorider

Андрій Андрушків ака Дарт Вейдер (kava.lviv.ua) – Різдвяний «Бурдон» в зовсім не зимовому Львові: «Поки Оксана переливала в пальцях краплі дзвоників, а смички прохолоджували переповнене приміщення легкою завірюхою перед очима враз пролітали сотні параджанівських зимових кадрів, в лице заглядали гуцульські вертепи, а у вуха залітали дзвінкі краплини розігрітих бурульок з-під солом’яної стріхи.
Колядка стала тим напівмістичним, напівміфічним порталом через який заносило сніжинки та запах куті, через який Різдво ставало близьким і теплим, а Львів розчинявся десь між сіл Верховинського району.»

Ольга Кузьманенко: "Вам колядочка" — Неймовірно красиві, яскраві і душевні обробки відомих і невідомих українських колядок. На цьому дискові Бурдон співає а-капелла усім складом ("А в нашого пана"), та так гарно, що дай Боже кожному! Тут і гуцульська "Же, дєкуймо Богу", співана чоловічим гуртом, і знаменита "Нова радість", з орієнтальними ритмами та вокальними імпровізаціями Оксани, і завзято-урочистий "Миколай", і суперовий вокал Ростика Татомира у супроводі колісної ліри ("Тропар Різдва - По всему світу")...

Міжнародний фестиваль етнічної музики і ленд-арту Шешори 2006

Олег Гнатів: "Галицький кореспондент" продовжує знайомити читачів з учасниками фестивалю "Шешори 2006" (12-14 липня 2006 р.) Ростислав Татомир: "Намагаємось давній драйв відтворити у новітньому часі"

Алекс Брут, Інтернет портал "ХайВей" та газета Старий Замок «Паланок» (11 червня 2007) «Р. Татомир: ...Спочатку ми майже не досліджували українську музику, вона ніби завжди поруч – ну що в ній може бути нового і цікавого? І ближче саме з українським фольклором нас познайомили ... поляки. Так, вони, виявляється, дуже люблять і досліджують лемківську та гуцульську культуру. Для них це неабияка екзотика...»

Олександра Мясникова: «Навагрудскія камяні» - это загадочное слово «Бурдон»: «Для воплощения задуманного собрался акустический состав, который сейчас и играет народную музыку, но смотрит на давний фольклор свежо и по-новому. Так в народной украинской песне “Млинок” вполне естественно появились африканские барабаны...»

Rockmusic.ru: Завсегдатаи украинских и европейских этно-фестивалей, львовская группа "Бурдон" выпускает дебютный альбом. Материал пластинки "Re:Кapпaтiя" был записан в феврале в храме Св. Лазаря. На диск вошли мадьярские, молдавские, цыганские, украинские традиционные мелодии, а также древние танцы меньших этнических групп, например, чанго (csángo) и, конечно же, гуцулов и лемков. Кроме привычных гитары, контрабаса, скрипки, фидели и бузуки, арсенал "Бурдона" пополнился еще двумя вокалами, и несколькими новыми инструментами - таико и колесной лирой.

Львівські виконавці співанок Карпатського краю, постійний учасник низки вітчизняних та закордонних етно- фестивалів, гурт ''Бурдон'' дозрів до свого першого повноцінного пісенника.
[26/04/2006] Платівка називатиметься "Ре-Карпатія" і видати її намічено до кінця квітня-на початку травня. Запис робився наживо у Храмі Лазаря, що у місті Лева, тому награння матимуть неповторне акустичне забарвлення. Приросток "Ре" у назві "Ре-Карпатія" бурдонівці пояснюють двояко. По-перше, "карпатій" нині розвелося вже досить багато. "По-друге, - чи то всерйоз, чи то жартома каже учасник ватаги Любомир Іщук, - більшість пісень витримано в тональності ре-мажор". А тим часом Бурдон збирається на етно-фестиваль до Варшави, куди їх запросив один зі співзатійників дійства Олекса Дорошенко, відомий в минулому за співпрацею з ватагами "Гайдамаки" та "Карпатіяни".

Христина Гонcіровська - Настроєві варіації, навіяні "Бурдоном" (12.XII.2003): «Темна зала наповнена тобою, твоєю душею, твоїми настроями, твоїм плином. Зачаровано вслухаюся в мільйони розбризканих звуків, що на якийсь момент творять одне ціле, а далі знову розсипаються і зникають, щоб розчинитися у стінах зали, у вушних раковинах, у нервових клітинах, у душах тих, що слухають. Усі ми, присутні, прийшли, щоб познайомитися, послухати, а може, навіть увібрати і забрати якусь частку з собою цієї нордичної народної танцювальної музики, яку привіз сюди львівський фольк-бенд Бурдон...»



Браслеты бижутерия

Тортино