english versionwersja polska bandcontactsmusic mp3medialinks
 
membershistorycontact

Походить з Росії, Ростовської обл. Гру на скрипці опановував в музичній школі. Досить давно зацікавився народною музикою європейських народів, зокрема шведською, ірландською, угорською, молдавською, румунською та українською. Брав участь в Санкт-Петербурзьких фольк-гуртах «Welladay» та «Чувакос Крутос», є постійним учасником київських ансамблів «Фанфаре Оркестра», «ХO» та «Буття».

Також його можна зустріти на теренах музики давньої, де Михайло грає на фіделі - ренесансному попереднику скрипки (санкт-петербурзький ансамбль «Laterna Magica» та львівський «Vita Nova»). Постійно подорожує Європою та Скандинавією, відвідує фольклорні фестивалі та майстер-класи.

Співпрацювати з Бурдоном Михайло почав після виступу на фестивалі Шешори 2004. З тих пір є постійним та почесним гостем в якості фідліста та другої скрипки. Брав участь у записі дебютного альбому гурту.

Міша також брав участь у спільному шведсько-український проекті SWIЖЕ | Folk Now, (Stallet - Folkoch Världsmusik) за участю шведського тріо Triller та музикантів з київської Toporkestra та львівського Бурдону. В рамках проекту відбулась серія концертів в Швеції та в Україні, записано спільний альбом.

Браслеты бижутерия

Тортино