english versionwersja polska bandcontactsmusic mp3medialinks
фото: Михаил Вехров
inspirations
" Väsen
" Hedningarna
" Harv
" Patrick Bouffard
" Muzsikás
" Ross Daly
" Mukta
" Al Qantarah
" King Crimson
" Michael Nyman
membershistorycontact


Народилася в Кiровоградi. Освiта: музична школа та Кiровоградьке музичне училище, Львiвська музична академiя по класу скрипки.

На скрипцi грає з чотирьох рокiв. Першi не-класичнi "проби пера" вiдбулися разом з кiровоградською групою Ихтиандр один у папы дельфин та Madman. Вже у Львовi, в 1998-му роцi, грала разом з Королiвськими Зайцями, а згодом i з фольковими Право на Казку. За плечима також спiвпраця з київською групою Вiранда та запис акустичного альбому з вокалiстом групи Сбей Пепел's - Сергiєм (Франц) Французовим. З 2002 року - незмiнна перша скрипка Бурдону.

Серед цікавих проектів, в яких Олену можна було побачити, спільний шведсько-український проект SWIЖЕ | Folk Now, (Stallet - Folkoch Världsmusik) за участю шведського тріо Triller та музикантів з київського Toporkestra та львівського Бурдону. В рамках проекту відбулась серія концертів в Швеції та в Україні, записано спільний альбом.

Окрім скрипки грає на мандоліні, румунській скрипці тромбковій (Viori cu goarna) та шведській морахарпі (Moraharpa). З 2009 року разом з Любком Іщуком є учасниками фольк гурту Татош банда.

З її слiв: «Музицi корiння, тобто фольку, притаманна магiчна сила притягування. Вона дивним чином зачаровує, i якщо ти хоч раз почув щось по-справжньому шаманське, тобi вже нiколи не бути таким, як ранiше...»

Браслеты бижутерия

Тортино