home
english version
архiв
Шкода нам стало викидати нашi старi новини. Будемо їх тут зберiгати.
архiв новин
2005
28.12 2005 Шановні поціновувачі музичної спадщини і не тилько! Всім найщиріші вітання до Різдва та Нового Року від Адміністрації ТзОВ Бурдон! Бажаємо звичайно ж куупу файної музики! З бурдонами, флажолєтáми, обертонáми, синкопáми і рештою всяких файних захцянок.

Сам Пан у злоті, йего челядочка.
Вам колядочка, нам пива бочка,
У злоті..


18.12 2005 З’явилась публікація про гурт на сторінках інтернет-порталу Gadki | Wschodni Folk. Також дивіться нові фото на сторінці фестивалю Європа-Центр 2005

22.11 2005 Вітайте нас в особі Любка з придбанням доброго бембна. Ще з'явилось кілька фото з фестивалю Європа-Центр 2005 в Раховi.
Ой була у мене жона, була в мене жона.
Она вийшла на вулицю, з’їла ї ворона.. © Técsöi Banda


2.11 2005 В планах бенду познайомити львiвських поцiновувачiв мадярумунського фольклору з нашим контрабасосом. Ця пречудова нагода трапиться 10 листопада пiд час iмпрези з приводу ювiлею театральної формацiї "Клiтка" в клубi Пiкассо. Початок о 21.00. В програмi також презентацiя фiльму "Дахи Львова" Мартина Твердуна. Щиро запрошуємо.

4.10 2005 Агов! Прошу вiтати нас з новими басовими звуками — в Бурдона з’явився контрабасист Іван Огар! Унджя, унджя, ґратуляцiї!! Тим часом смичково-перкусiйна частина Бурдону чкурнула на пошуки матеріальних (і не тільки) благ до столицi сусiдньої дружньої держави - зібрались нарешті порядно награти наш матеріал.. Ще надибали суперовий фото-звiт Володимира Цитрака з фестивалю Шешори 2005 на Артвертепi

9.09 2005 25 вересня Бурдон вiзьме участь у I-му мiжнародному фестивалi Rock & World Music «Європа-Центр» в Раховi на Закарпаттi. Серед запрошених: Balkan Groove System (Україна/Сербiя), DazzleDreams (Україна/Чехiя), Boban Marcovic Orkestar (Сербiя). Серед українських гуртiв: Ґорґiшеллi (Україна/Грузiя), Катя Chilly (Україна) та Перкалаба (Франкiвськ)!! Сайт фестивалю..

10.08 2005 Фото-сторiнка з фестивалю Шешори2005 поповнюється. Також можна вже знайти iнформацiю про нашу Оксану

20.07 2005 "Наступного року їдемо по повнiй программi! На всi три днi з родинами, з батьками, сестрами i двоюрiдними тiтками сестер дружини сводного брата чоловiка лучшої школьної подруги моєї троюрiдної бабусi по материнськiй лiнiї вiд першого брака!" © Макс про Шешори

28.06 2005 "Давнi люди дужi були бо тєжко робили, а щосвєта щонедiлi гуляли та й пили..." - © гуцули... 13 липня Бурдон вiзьме участь у фестивалi етнiчної музики Шешори 2005. Також йдуть перемовини щодо виступу 23 липня на щорiчному фестивалi Лемкiвська Ватра в Ждинi, Польща. Щиро запрошуємо!

12.06 2005 Запрошуємо 24 червня на концерт в Нiч Святоянську (Park Saski, Lublin), в якому крiм нас вiзмуть участь також: Капела Романа Кумлика Черемош (Гуцульщина), Kwartet Jorgi (Poznan) та Shannon. З Бурдоном заграє вiолончелiст Сергiй Коровяцький.

3.06 2005 Який кабат, така пiвка, яка мати, така дiвка. Якi ґачы, такий клин, який отец, такий син... Цього разу пишнi бурдонiвськi ґратуляцiї линуть до Кийова, для родини Подолянчукiв, а особливо Дем'яну Дмитровичу! Обнiмаємо. Най Матка Боска варує!

28.05 2005 Бурдонове сiмейство розбагатiло ще на одну панну. Вiтаємо Іванюшенкiв з поповненням родини - народженням Іванюшенко Катерини Едуардiвнi! Дай Боже!

25.05 2005 На київських виступах в нас з’явився новий спецiальний гiсть: мсьє Сергiй Топор (акордеон), котрий є незамiнним при виконаннi молдавських, сербських та циганських мельодiй. Гратуляцiї!

5.05 2005 Христос Воскрес! Всi родичi фолькєстровi, як київськi так i львiвськi готуються до чогось дужже важливого. Всiм успiхiв у самих рiзних галузях та карпатського вiтру у вiтрила!) А у Львовi Флюгери 2005. Тим часом:

В хрущачє шурхотiння запнута нiч травнева
На ганку мокрi шльопанцi збирають в себе жаб
На скiлькись тон дощу сьогоднi схудлоs небо
І мiсяць з хмар стирчить як з декольте цицьки у баб. © Radio Dalim


22.04 2005 "...Чи не з тобою ми зустрiчались колись на вузьких звивистих стежинках Японiї, i слухали шепiт бамбуку та шемрання струмкiв пiд мжичкою хмар з Фудзiями?" - то один з наших японцiв, © Дмитро Подолянчук...
На сайтi з’явилась нова сторiнка iмпрези...

11.04 2005 Продовжують з’являтися фото з виступу Кápпäтîя в театрi Курбаса

8.04 2005 Агов, як ся маєте? Ми тут. Тобто не саме тут, але десь тут... Дехто на заходi, дехто на сходi, а дехто й у славному мiстi Львовi:). Доречi, у львiвському театрi Курбаса 18 квiтня буде ексклюзивна нагода почути i побачити корифеїв польської етно сцени, люблiнську фолькєстру Orkiestra Sw. Mikolaja. Концерт вiдбудеться за сприяння формацiї КреДенс. Наполегливо рекомендуємо всiм небайдужим до такого кшталту бржмєнйя)

Йдуть перемовини щодо виступу в Києво-Могилянськiй академiї Бурдону спiльно з групою Run. Слiдкуйте за анонсами на наших галубих екранах.

26.03 2005 В нашого сайту тепер з'явилась сторiнка статистики. Знову ж таки, завдяки п. Сергiю Трилiсу. Щирi подяки ). Ще виставлено 3 нових мадярських емпетреки...

25.02 2005 З’явилось фото Драка з Mikolajkiв, пiсля яких вiн змiнив свою фiделю на вiолончель. Вiдтак Бурдон тепер може похвалитися ще й гарними басами. Також ми почали занотовувати нашi пiснi...

2.02 2005 Імпрезу в Ляльцi нажаль вiдмiнено, зате вiдбудеться 9-го лютого у львiвському театрi Леся Курбаса, де ми представимо програму Кápпäтîя. Щиро всiх запрошуємо!

Тим часом наша сторiнка передислоковується на терени рiдного провайдингу i буде знаходитись вiдтепер за адресою burdon.lviv.ua Спецiальна подяка п. Сергiю Трилiсу з Києва!

3.01 2005 Ну шо, новий рiк - оновлений дизайн). Всiм бажаємо приємних оновлень та доброї старої музики в новому 2005-ому роцi. Тим часом на 3 лютого планується iмпреза в Ляльцi спiльно з нашими вiнницькими котами, гуртом Очеретяний Кiт.
2004
30 грудня 2004
щирi гратуляцiї всiм з приводу перемоги помаранчової революцiї в Українi та з наступаючим Новим Роком по всьому свiту!

15 грудня 2004
ми щойно з фестивалю Mikolajki Folkowe 2004. серед здобуткiв: III премiя та приз глядацьких симпатiй. щирi нам гратуляцiї!! а на гала-концертi до нас - яко special guests - приєднались нашi файнi друзi Bartek (кеманче, басоля, спiв алiквотовий) та Rafal (саз, спiв горловий) з формацiї Yerba Mater (Польща). dziekujemy bardzo! )) ще було фестiвальне воз'єднання п. Любомира Іщука з Бурдоном).

23 жовтня 2004
не подумайте, шо ми займаємось полiтикою, та все ж закликаю вас не бути байдужими до нашого спiльного майбутнього, а скористатись правом виявити свою громадянську позицiю.
тим часом викладено кiлька нових записiв наших мiжнародних танцiв.

19 жовтня 2004
Бурдон розпочав бурнi репетицiї зi Стасом Зубцовим (дуди, флейти) з Петербургу, який окрiм своїх музичних здiбностей незле проводить майстер-класи шведського народного танцю. 25 жовтня буде реальна нагода почути його в складi Бурдону).

10 жовтня 2004
Ед, дайош тапан! приймаємо гратуляцiї з приводу поповнення бурдонiвського iнструментарiю. Nyckelharpa (Нiкельхарпа)! а ми вiтаємо з поверненням екзектлi från Sverige i прямо в серце Захiдної України Михайла Качалова!.. Тарас Драк щиро запрошує всiх (крiм Ростика) 16 жовтня на 18-ту годину в органний зал по вул. С. Бандери у Львовi на концерт львiвського ренесансного ансамблю Vita Nova.

3 вересня 2004
доданi фото з фестивалю Навагрудак 2004 та з виступу в Ляльцi. тим часом п. Перцов далi з нами спiвпрацює, хе-хе). ще планується виступ в рамках театрального проекту Клiтка. режисура Мiхая Тiмошенка.

25 серпня 2004
вiдбулись декiлька незначних iмпрез, в Шевченкiвському гаї та на святкуваннi Дня Незалежностi в Винниках коло Львова. подяка за спiвпрацю п. Данилу Перцову (духовi iнструменти давнi)... на сайтi фестивалю Шешори 2004 з’явились фото. а в нас також з'явились фото з Шешор.

26 липня 2004
проект Сонях-Бурдон взяв участь у щорiчному XXII фестивалi Лемкiвська Ватра 2004 (Ждиня, Польща). Сонях представляли Оксана Гринько та Марина Зубова, а Бурдон - Олена Єременко та Рост Татомир. було направду файно. хмм... а тим часом нашi фiдли з акордеоном подорожують Швецiєю. решта всi дружно заздрять.

3 липня 2004
їдемо на фестиваль етно-музики та ленд-арту в Шешори 2004. щиро всiх запрошуємо! в нашiй програмi з’явились iталiйськi, молдавськi, угорськi танцi та українськi пiснi, якi з нами люб’язно погодилась заспiвати Оксана Гринько з гурту Сонях. гратуляцiї! ще гратуляцiї Михайлу Качалову (фiдель) з гурту Чувакос Крутос (Ст. Петербург) та Нiнi Харокоз (акордеон) якi також долучаться до нашого виступу... цiла оркЄстра йолкiпалкi)

15 червня 2004
знову невеличка рокiровка, а той новий прапорець, то вже нарештi розпочата англiйська версiя нашої сторiнки. welcome, english speaking people! ще з’явились новi фото з виступiв у Вiнницi та Луцьку. також планується виступ 5 липня у львiвському клубi-кафе Лялька спiльно з нашими друзями, гуртом Очеретяний Кiт з Вiнницi.

17 травня 2004
ми щойно з вiнницi... ааале файно було. дзенькуємо бардзо всiм вiнницьким котам, Крiлям та пану Володимиру Войчишину за райдужний прiйом. також подяка за сприяння Captain Black-у, Фiделю Кастро та =ТейкИтІзi Оркєстра Ltd=)). тим часом до бурдону нарештi приєднався Тарас Драк (фiдель). пишнi гратуляцiї!!

6 травня 2004
як бачите, в нас троха обновлений дизiгн, i з’явилась нова рубрика. збираємо усякi пєрли усної народної творчости. мушу сказати, на цю iдею нас наштовхнув пан Gwendir, дописувач нашої гостьової книги. мерсi боку. також спешл сенкс панству Тарасу Драку та Богдану Попову за участь у концертi в 44.

22 квiтня 2004
буеназiва! а ми вже маємо нового iнстрУмєнта. бузукi, во ...щире мулцу меск пану Драку Cусанiну за протоптану стежку )) а ще кажуть, на iмпрезу в 44 вiн з фiдлом зможе до нас приєднатись!

16 квiтня 2004
христос воскрес! ну, вже нiби весна... всiм з цього приводу буйнi гратуляцiї! чутки про наш виступ в 44 стають все реальнiшими, ги-ги...)) тим часом дехто збирається до румунiї.

22 березня 2004
па мнагачiслєнним заявкам зафсєгдатаєв нашого сайту виправив я нарештi на нашем галубом екранє дату запланованої на квiтень iмпрези в київському клюбi 44...)) ху-у-ух...

12 березня 2004
бурдон взявся троха за штудiї музики давньої, а заодно со слєзамi на глазах провадить нашу скрипальку чи то до францiї чи то до росiї?...

8 березня 2004
чоловiча частина бурдону вiтає чарiвне жiноцтво, особливо бурдонiвське, з професiйним святом!

25 лютого 2004
мс’є robin вже розпочав роботу над англiйською версiєю нашої сторiнки. ми вирiшили подбати про тих, хто не розумiє слов’янських мов але має бажання дещо про нас взнати.

а ще бурдонiвськi локатори запєлєнгували файних львiвських спiвочих дiвчат з чудовою українською програмою. можливо назрiє якась спiвпраця, хе-хе...

24 сiчня 2004
п. михайло зробив нам пречудовi фатарафiї з виступу в книжцi. а-aле ж красiвиє...)) а ще в нас жуткая реорганiзацiя сторiнки фото.

1 сiчня 2004
вiтаємо паньство з новим роком i колядою! жеби бульба вродила, i худоба не хворiла, i вам файно велося у новому роцi!

гей, бурдон, заграйте менi на саму коляду,
палиночку будем пити джигу танцювати.
гей, дана дана, гей
дана дана, гей, гей!
2003
25 грудня 2003
ще фото з мiленiуму.

15 грудня 2003
ярема татомир. 3.700, 53 см. прошу всiм дружно мене вiтати! ага, i ще: рецензiя.

8 грудня 2003
ми щойно з києва. вiд усього бурдону щире мерсi боку пану олегу розвадовському за всi органiзацiйнi клопоти.
па-ам, пам, пам. пам, пара-рам, пара-рам, пам, пам !!
без нього ця iмпреза (я про танцi в могилянцi... доречi, олег, вiддам гарну iдею в добрi руки) не вiдбулась би. сподiваємось на подальшу спiвпрацю.

а ще-е-е ми познайомились зi спiвочими дiвчатами з формацiї гердани. в планах спiвпраця на нивах рiдного музичного фольклору.

ага, i ще файний сайт нарили про дримбу: варганний зал. київськi дримбарi порадили ))

13 листопада 2003
а в еда нова дарабука, о!

11 листопада 2003
концерт в києво-могилянцi троха переноситься. десь на 3 тижнi. а до нас в пiкассо приєднався любко, який також хоче грати фольк у складi бурдону на перкусiйних iнструментах... бiльше того, в києвi нас чекає ще один чудовий внєштатний перкусист, мсьє богдан попов. ой, шо то буде...

8 жовтня 2003
а юлiя блонська прислала нам фото з луцького турнiру i з виступу у вiдкритому кафе. щире мерсi боку! в суботу плануємо повним складом поїхати до файного мiста тернополя.

8 вересня 2003
вже проходять репетицiї з новим потенцiйним бурдонiвцем — це даша тихонова (гратуляцiї !!), i грає вона на флейтi. а на уiкенд ми їдемо на фестиваль в луцький замок. також можна вже придбати наш перший(!) аудiо СD з програмою Втiкла, записаний наживо пiд час виступу в театрi курбаса. наразi тiльки у львовi i всього за 10 грн. дзвонiть за тел.: 223-08-31 (дiма), або приходьте на концерти.

11 серпня 2003
...я вернувся домiу, в своє рiдне мiсто львiв... аго-ов! ми вже тута... не всi правда (ал, куку?)... ростика найближчi пiв-року будуть розпирати враженння вiд будапештського фестивалю Sziget 2003. йому вже вчетверте вдалося втримати дах i довезти його разом зi всiма враженнями на батькiвщину. з чим його i вiтаємо))

вiталiй грабар з львiвської газети прислав нам мейлом новi фото з концерту в курбаса. оце так вiталiк, ай да вiталiк... а рученьки вже ой-йо-йой як чешуться почiпляти якiсь струни i побити в якiсь мембрани. фффау!

22 липня 2003
вiдпочинок триває!!! бурдонiвцi продовжують розбрiдатись по сусiднiх державах... хто на схiд, хто на захiд... хочеться сподiватись, шо в пошуках натхнення для нової музiки...)) тим часом розпочата фотосторiнка з фестивалю Свiт Традицiй 2003.

27 червня 2003
уау! у дiми нове фото?!.. вже готова обкладинка для нашого демо-CD Втiклä. Також в нас з’явились новi записи.

17 червня 2003
пора, пора вже мандрувати десь подалi (чи то повище) вiд цивiлiзацiї. хочеться вже гiр, вiтру i сонця, травички, коней, вогнища, бринзи, вина i барабанiв...
айда в карпати, бурдонiвцi!

з'явилась частина фотографiй з концерту в курбаса.

11 червня 2003
агов! ми тут. приїхали з київського фестивалю cвiт традицiй. було дуже файно! чесно. /готується фотозвiт/
а наразi, якшо когось цiкавлять переможцi наших номiнацiй або просто нашi носи з близької вiдстанi, то прошу дуже, додано фото з барбекью.

14 травня 2003
шановнi зафсєгдатаї сайту. вiтаю вас з вiдкриттям форуму! надалi маємо пречудову нагоду не тiлько читати повiдомлення, а й вiдповiдати на них. ура! i айда.

29 квiтня 2003
христос воскрес! програму втiкла записано )). плануються виступи: 2 травня на фестивалi Флюгери Львова в подвiр'ї ратушi та 4 травня в рамках Дня Мiста на козацькiй чайцi бiля порохової вежi.

21 квiтня 2003
допрацьовуємо персональнi сторiнки. запрошення вже надрукованi.

8 квiтня 2003
28 квiтня все таки(!) вiдбудеться концерт бурдону в театрi курбаса у львовi з програмою втiкла. запрошуємо!

12 березня 2003
скоро, скоро! вже буде наш концерт в театрi курбаса. музикантам прохання взяти себе в руки!))

1 лютого 2003
на українському готичному порталi gothic.com.ua з'явилась рецензiя на наш виступ в рамках першого фестивалю середньовiчної музики у львовi мiстерiя.

25 сiчня 2003
ну от. запустили нарештi. поки що коряво: дизайн на стадiї розробки. та все ж привiт усiм! вiтаємо на новоствореному сайтi гурту бурдон.