english versionwersja polska bandcontactsmusic mp3medialinks
credits

© 2008 Фольк Бенд Бурдон
Запис - Роман Мельник, Юрій Кіт
Зведення, редакція, мастеринг - Роман Мельник

© 2008 Гал Рекордс
Обкл.: Ростислав Татомир

reviews

Цього разу, між іншим, гурт не обмежився знахідками з фольклору карпатського, а переплів їх з деякими перлинами фольклору балканського – і переплів майстерно. У виконанні музикантів, як завжди, яскраво і смачно сполучаються народна музика та класична музична освіта – в результаті до наших вух потрапляє життєрадісна, життєдайна гармонія, яка відповідним чином налаштовує і серця. Бурдон вміє навіть з якихось доволі химерних, складних ритмів, розмірів та мелодій вивести настільки стрункий, гарно збалансований простір, що в ньому цілком вільно, невимушено починають танцювати і люди, і хмари, і дерева – диво та й годі...

Антон Йожик Лейба - UMKA.com.ua


albumscollectionssongs

Тайстра Чугайстра

Третій альбом молодого, але вже відомого в Україні та поза її межами фольк-бенду, який вдало поєднує давні мелодії з сучасним аранжуванням і cтворює живий та драматичний світ повний захоплення, любові, містики і чарівності. З допомогою багатокультурного міксу гурт творить своє власне унікальне звучання, яке легко запалює будь-якого слухача.

Цього разу Чугайстер (міфологічна істота в карпатському фольклорі) помандрував не тільки Карпатами та Україною, але й Балканами. Окрім центрально-українських пісень, гуцульських та буковинських коломийок він назбирав до своєї тайстри (торби) також ґуральські та болгарські пісні, румунські та балканські танці. Йому справді кортить поділитись своїми знахідками зі всіма зацікавленими, тож Чугайстер чемно запрошує до свого танцю і шепеляво приспівує: "Людже люджем іграють-співають, а ми собі такой так, такой так!"

Прослухати аудіо-треки альбому

01. Веснянка - Українська обрядова пісня.
02. Лобода - Сучасна інтерпретація двох центрально-українських пісень, «Ой побреду, побреду» та «Да наша доня Хомина», об’єднаних прикарпатською танцювальною мелодією.
03. De Mina - Румунська танцювальна мелодія з провінції Банат. Тут Олена використала румунський традиційний інструмент Viori cu Goarna, тобто скрипку з трубою.
04. Haiduk - Сет складається з двох ґуральських пісень, котрих ми навчилися від наших друзів з люблінської капели Caci Vorba (Чачі Ворба). Поєднує їх мелодія жидівського танцю з Марамурешу.
05. Oro - Болгарське Оро, круговий танець на 11/8.
06. Буковинська - Давня буковинська коломийка, яку до нашого репертуару долучив Михайло Качалов.
07. Sharena Gaida - Болгарська пісня Tragnah S Gaida Sharena з регіону Пірін. Розповідається в ній про хлопця і про поцуплену в нього гарно оздоблену дуду.
08. Çetvorno - Традиційний болгарський танець. В середній частині - власні навкологрецькі варіації Олени з Любком на тему Четворно.
09. Іваньо - Жартівлива пісня заспівана цілим Бурдоном а-капела.
10. Ой не жалуй - Західноукраїнська народна пісня з записів Івана Франка.
11. Гуцулка - В’язанка гуцульських коломийок з Прикарпаття.
12. Ardeleana | Решето - Трансильванську Ardeleana ми поєднали з гуцульським парним танцем Решето і використали давній філософський речитатив: Який кабат - така півка, яка мати - така дівка. Які гачі - такий клин, який отец - такий син.
13. Тернопільський вальс - Цей інструментальний вальс віднайдений київською групою Буття і перенесений до Львова нашим фідлістом Михайлом, який є учасником обидвох проектів.
14. На кладочці - Давня українська веснянка.
15. Ой долин долиною - Тужливу, протяжну пісню у виконанні буковинської співачки Рахіри Оксана віднайшла в фольклорних записах.
" Олена Єременко - скрипка, спів, viori cu goarna (3, 8), тамбурин (7)
" Оксана Гринько - спів, акордеон, телинка
" Михайло Качалов - фіделя, тамбурин (7)
" Любомир Іщук - бубен, думбек, спів (6, 10), ліра колісна (10, 13, 14, 15), дримба
" Іван Огар - контрабас
" Рост Татомир - бузукі, бек спів, бубен (10), ліра колісна (6, 12)


Браслеты бижутерия

Тортино